Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Третмани за слабеење

Ре: Третмани за слабеење 08 Апр 2012 16:00 #193361

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Јас стигнав до 60 кг и веќе не слабеам, таман ми се, а ова третманиве чисто онака за доулепшавање и за затегнување, ме чека блиска свадба, па кога ќе се фатам на оро кога ќе се разиграм да избегнам јо-јо ефект на задницава :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Третмани за слабеење 08 Апр 2012 16:38 #193378

 • Meyo
 • Meyo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Ex mama-Maja :)
 • Теми: 2261
 • Thank you received: 2819
 • Карма: 0
Devojche ne ti ostana zadnica za JOJO tebe :)... Tuku sega svadbava ti e izgovor da se muchish :))
When power of love overcomes the love of power, the world will know peace...
Последна промена: 08 Апр 2012 16:38 by Meyo.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Третмани за слабеење 02 Јул 2013 05:54 #241831

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Има добра понуда на Групер дали некој до сега го користел овој апарат и дали има резултат?

grouper.mk/skopje/deal/dermaestetika-teh...27e91a1f66-207685873
Последна промена: 02 Јул 2013 05:55 by macika.
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.