Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Да се биде родител на дете со посебни потреби

Да се биде родител на дете со посебни потреби 13 Сеп 2013 11:16 #243855

  • andri
  • andri's Avatar
  • Offline
  • new born
  • Теми: 1
  • Карма: 0
Драги родители кои имате деца посебни потреби вие не сте различни од другите вие сте посебни а посебноста е она што сите го бараат нели доколку сакате вашите деца да успеат во животот макар да ги постигнат и најносновните навики консултирајте се барајте помош никогаш не престанувајте да се надевате Знајте дека вашето дете може да успее ангаширајте дефектолог ,психолог нека ви каже од кај да почнете што треба да направите правете се но никогаш не се отчажувајте!!
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.