Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Добив подарок

Ре: Добив подарок 26 Дек 2012 14:39 #227514

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
ne se pofaliv i jas so rodendenskiot podarok mobilen telefon :roll:

denes od sinko - cestitka napravena vo skolo :3

i od sisterot sega mi se javi - 2 dena za docekot na NG vo Mavrovo :skok:

ja i sinko ke gi druzime, a muz ke rabote :D
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 26 Дек 2012 14:40 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: ivi

Ре: Добив подарок 26 Дек 2012 16:06 #227533

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
od mm dobiv kaput eden broj pogolem ( za da imalo kaj da mi raste meskoto :muahaha: )
tri para pantaloni i dve tuniki.
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 26 Дек 2012 16:26 #227535

 • Meyo
 • Meyo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Ex mama-Maja :)
 • Теми: 2261
 • Thank you received: 2819
 • Карма: 0
me iskaraa ne sum se raduvala, eve tuka aj da pisham

Fiat seichento-minijaturno koliche za da naucham da vozam :)
When power of love overcomes the love of power, the world will know peace...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane, Marge, vodolija, ivi, mama ana

Ре: Добив подарок 27 Дек 2012 08:25 #227627

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Аптекарката ми даде новогодишен подарок - крема за стрии за трудници на Пренатал од Витабиотикс, прогласен за број еден производ во Англија :trep: Како ме погоди со поклонов, само што ми заврши Мустелата ;)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: ivi

Ре: Добив подарок 27 Дек 2012 08:30 #227631

 • delfince
 • delfince's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 980
 • Thank you received: 220
 • Карма: 6
jas ne se pofaliv deka go dobiv najubaviot poklon za nova godina. dobiv preubavi pozitivni vesti od doktorot deka sve e vo red so bebuska.
naseto zrnce
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, macika, ivi, COCKA, mama ana and this user have 2 others thankyou

Ре: Добив подарок 27 Дек 2012 18:09 #227745

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Deneska dobiv mnogu vkusna torta od drugarka mi :drol: I tablet od mm :nanana:
trtlata na mamika
Последна промена: 27 Дек 2012 18:10 by Majsi.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 31 Јан 2013 04:35 #231000

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Модла за мафини. :gotvi:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 05 Фев 2013 19:00 #231663

 • ivi
 • ivi's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 715
 • Thank you received: 423
 • Карма: 1
Црвен кармин од мм :opaa:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Glasna*

Ре: Добив подарок 06 Фев 2013 03:22 #231668

 • Glasna*
 • Glasna*'s Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 98
 • Thank you received: 36
 • Карма: 0
Si se pocastiv :roll: E-book reader :jeee:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 06 Фев 2013 05:23 #231688

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Mnogu ubavo karmince......eptenski mi go pogodija :)
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Добив подарок 15 Фев 2013 09:16 #232669

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
MM uplatil avionski karti za na 19 april, odime vo Rim 4 dena :naviva:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane, Tessi, Marge, nate76, macika and this user have 1 others thankyou

Ре: Добив подарок 27 Фев 2013 03:51 #233668

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Прекрасен новчаник од Мона :trep:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Sani

Ре: Добив подарок 08 Мар 2013 17:47 #234436

 • mama ana
 • mama ana's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 455
 • Thank you received: 166
 • Карма: 1
Dell lap top od mm podarok za 8 mi mart :jupi: :jupi: :jupi:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 08 Мар 2013 19:28 #234439

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Украсен свеќник од моите ученичиња и ружи од други ученици. Го скршиле малку, ненамерно, пред да ми го дадат милите :P

Ружа од девер ми, парфем од золва ми. Од свекрва ми - ништо - :da:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 08 Мар 2013 19:29 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 12 Мар 2013 05:19 #234648

 • Миња
 • Миња's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • monabombona
 • Теми: 359
 • Thank you received: 82
 • Карма: 1
Преубава честитка од ќерка ми и мобилен телефон од мм за 8-ми март (демек).Пустиот го отеков, па виде не виде-најде повод :)).
* Шмизлата 05.01.2007
* Шармерот 06.02.2013
If evolution really works, how come moms have only two hands
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 13 Мај 2013 02:06 #239018

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Nesto kupeno, nesto napraveno, no se na se mnogu mnogu podaroci (den na majkata bese vcera)
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 11 Јул 2013 18:04 #242107

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Костим за капење. И тоа дводелен :roll:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 11 Јул 2013 18:23 #242110

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Cavalli ocila za sonce od sisterot moj :srce: i tablet od mm :srce:
Последна промена: 11 Јул 2013 18:24 by Tessi.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 19 Јул 2013 11:48 #242368

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Tasna od Mona od mm :angel: ama mu ja baev edno 6 meseci.
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 19 Јул 2013 12:36 #242372

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Cokoladni bomboni od mm kupeni samoinicijativno i leneni pantoloni crveni i bluza bela,(kako za izleguvanje kompletce) si gi odbrav si gi kupiv, ama kako za poklon od nego :igra:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 21 Јул 2013 02:15 #242403

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
2 letni fustani od MM. Steta sto samo kratok period mozam da gi nosam :(
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 21 Јул 2013 15:25 #242413

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
I jas dobiv podarok od mm pred nekoj den, parfem :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 25 Јул 2013 11:58 #242481

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Eden prijatel ni podari odmor, 4 dena vo Radika hotel vo Mavrovo :plaza:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 14 Фев 2014 03:26 #248594

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
od mm :love: :love:

Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Добив подарок 14 Фев 2014 03:40 #248599

 • PiPoLiNo
 • PiPoLiNo's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 571
 • Thank you received: 243
 • Карма: 10
vienaaaaaaa

odvaj cekam
od mm se razbira
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane

Најново на форумот

 • No posts to display.