Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Направи нешто убаво за себе

Ре: Направи нешто убаво за себе 17 Окт 2013 03:02 #244868

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Си уплатив следниот викенд во Банско сама со мм, без деца :) Ми треба малку релаксација :P
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Направи нешто убаво за себе 17 Окт 2013 03:23 #244872

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Vezbam, drzam dieta, razmisluvam pozitivno, si iznakupiv eden kup esenska garderoba, bev na kompleten kozmeticki tretman ... tolku ubavi nesta napraviv za sebe vo posledno vreme sto ko kje se poglednam vo ogledalo si izgledam ko Sindi Kraford :nanana:
A da I kupiv karti za Jazz festivalot (vo zensko drustvo :loveya: )
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, mamatobe

Ре: Направи нешто убаво за себе 17 Окт 2013 04:57 #244891

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Елка, браво за се’ :OK:

Јас си одам редовно на аеробик, а му ја оставам на мужич обврската да разнесува дете по тренинзи ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Направи нешто убаво за себе 05 Ное 2013 07:18 #245374

 • Maja
 • Maja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 630
 • Thank you received: 136
 • Карма: 6
Вчера ставив гел на моите нокти, француски, не да се убави... мх, мх, мх... :trep:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Направи нешто убаво за себе 05 Ное 2013 14:35 #245393

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
pa vaka...vo sabotata gi srediv noktite vo salon so gelce, vo nedelata se timarev sama doma - depilacija, vegi ova ona. a denes edna masaza od 60 minuti vo salon - meraci
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Направи нешто убаво за себе 23 Авг 2015 22:07 #254945

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Ova pred nekoja nedela, si bev na frizer, novo frizurce, si bev na kozmeticar, a sama si napraviv manikir i pedikir doma. Uzivancija :cica:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.