Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Едвај чекам...

Ре: Едвај чекам... 12 Јан 2015 15:43 #253409

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 956
 • Thank you received: 340
 • Карма: 7
Prolet
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 12 Јан 2015 17:50 #253410

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
ima edna pesnicka detska, vaka odi:

prolet, leto, esen, zima taka se vo krug :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 13 Јан 2015 17:31 #253416

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
prva nedela od fevruari :jupi:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 15 Јан 2015 04:06 #253423

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Пролет
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 16 Јан 2015 12:55 #253432

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
:sonce: i peperutkite da se vratat, i ovaa pozitiva sto me ima fateno da se zgolemi so zgolemuvanje na sekoj den.
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 17 Јун 2015 14:55 #254741

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
leten odmor i :sonce: i plaza :chilpil:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 18 Јун 2015 13:18 #254746

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
... godisen odmor i setanjeeee :angel:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 22 Јун 2015 01:55 #254763

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Да дојде викенд :kez:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 23 Јун 2015 17:44 #254768

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
uste 15 min i zasluzen mal odmor :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 24 Јун 2015 10:07 #254769

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Da prestane da vrne :dry:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 03 Јул 2015 17:12 #254812

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Да покаже вагата некој кг -. Аеробикот даде резултати (телото ми е затегнато, по облеката се познава намалување во обем), но на вагата немаше разлика. Не дека не се хранам здраво, но си каснував и благичко и не се движев многу (обврските ми бараа седечка положба). Од пред ден-два не јадам благо, а ќе внесувам повеќе течности, овошје и зеленчук (лебот ќе го исклучам), па верувам дека и вагата ќе покаже разлика. :roll: Со еден збор - блендерот ќе стапи во сила. :)
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 03 Јул 2015 17:17 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 10 Јул 2015 02:47 #254828

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Да одам на одмор :plaza: :slap: :sonce:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 13 Јул 2015 13:55 #254839

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
петок :skok: :plaza:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 13 Јул 2015 13:55 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 03 Авг 2015 11:32 #254874

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Da se sobereme site doma
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 04 Авг 2015 16:28 #254876

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
Da odam doma i da odmoram. Vcera se vrakavme od Ohrid i bas zamorno e da se patuva za praznik.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 02 Јун 2016 05:40 #255332

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
...да идам во МК, домче.
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Едвај чекам... 13 Јун 2016 08:59 #255340

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
prvi juli. odmorce :jupi:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Едвај чекам... 29 Јун 2016 08:14 #255355

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
da pominat 2 nedeli pa odmooooooor :igra:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Едвај чекам... 01 Јул 2016 20:00 #255362

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Se smeni planot. Sega e 11 juli, odmorce :lol:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 01 Јул 2016 20:01 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Едвај чекам... 13 Јул 2016 21:36 #255366

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
...sabotaaa
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Едвај чекам... 19 Авг 2016 09:55 #255383

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
10ti septemvri :srce: :mama: :igra:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Едвај чекам... 09 Сеп 2016 19:25 #255389

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
11ти сепак ...уште задутре да дојде и срцето на место ;)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Едвај чекам... 21 Фев 2017 22:34 #255431

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Sega LETO cekam so dusha ...
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Едвај чекам... 30 Апр 2020 23:15 #255619

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Да се врати се во нормала , аман од маскиве и ракавициве
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Едвај чекам... 01 Мај 2020 08:19 #255623

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
вчера излезе текст дека според некое истражување од јапонски институт во МК ќе ја снема коронава до крај на мај. целосно до средина на јуни. дај боже
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.