Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Како се чувствувате денес ?

Ре: Како се чувствувате денес ? 13 Мај 2015 13:17 #254311

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
Stom site sme tuka bez namera za begstvo - letajte :)
Malku nadueni se vestite. I nas ni se javija rodnini od Belgrad - doagjajte, na vesti kazaa vojna vo MK.

Ne deka nema nekoja tenzija, ama naviknati sme. Zasega nema realen problem.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Cinnamon

Ре: Како се чувствувате денес ? 13 Мај 2015 14:38 #254313

 • Annabel Lee 2
 • Annabel Lee 2's Avatar
 • Offline
 • new born
 • ex Annabel Lee
 • Теми: 24
 • Thank you received: 3
 • Карма: 0
И кај ќерка ми ја одложија екскурзијата пред две недели зашто врнеше дожд, а сега треба да се оди на 19-ти но родителите реагираат и не сакаат да ги пуштат децата. Нашата екскурзија беше планирана за во кумановскиот регион.

Секако локацијата може да се смени, но има реакции. Сите блиски локации околу Скопје се критични.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 26 Мај 2015 23:35 #254495

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Убаво, но по кратко време сигурно уште поубаво. :) Цел ден сум дома - скиснав. Лудо или не, ќе одам да трчам сама колку што ме држат нозете (кој што сака нека мисли), па ќе се вратам, ќе си турам 1 чаша црвено винце , ќе си пуштам музиче и ќе вежбам дома аеробик. :P

П.С. Моментално си го слушам ова песниче - Живеам за себе (Тајзи)

Дел од песната:

Денес решив да ги кренам јас ролетните
живеам за себе, а не за комшиите.
Ако сакам ќе играм гол и на балконот
затвори муцката отвори си го мозокот...

:kez:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 26 Мај 2015 23:36 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 28 Мај 2015 09:20 #254500

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
nenaspano :kafe2:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Последна промена: 28 Мај 2015 09:22 by Cinnamon.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 28 Мај 2015 13:06 #254507

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 956
 • Thank you received: 340
 • Карма: 7
smrznato (mi go nema smajlito so salce) :unsure:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 09 Авг 2015 21:03 #254890

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Коскесто, слабо, неубаво, остарено... Успеав да ослабам, но сега не си се допаѓам многу. Мислам дека бев поубава претходно... Коментар? Без коментар :huh:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 18 Авг 2015 23:58 #254933

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
denov ne mi bese nesto posebno ubav , ama vesta na Elka i Vasidora mi go razubavi , si se izraduvav kako za sestri , iskreno
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 19 Авг 2015 00:10 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 19 Авг 2015 09:51 #254938

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Pospano, zameluseno duri :kafe:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Последна промена: 19 Авг 2015 09:52 by Cinnamon.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 31 Авг 2015 12:56 #254961

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Denes, konecno, podobro. Minatata nedela bev na boleduvanje. Imav napad na bubreg, strasno nesto. Po lekari, so milion lekovi, pa snimanja.... na najgolemiot neprijatel ne mu posakuvam takvo nesto.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 08 Ное 2015 12:49 #255172

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Legnav so glavobolka,stanav so glavobolka.Ama gledam nadvor sonceto se smee,pa taka da fakam decata za raka i odam na setanje.
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 09 Ное 2015 11:57 #255173

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
E jas sinoka legnav so glavobolka i uste ja imam ...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 09 Ное 2015 14:34 #255174

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Сеуште тапан ми е главава, грипов уште ме држи...
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 11 Фев 2016 14:10 #255231

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Me sotre vremevo. Vrtoglavici me mavaat :(
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 11 Фев 2016 14:20 #255233

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
И мене не ми се допаѓа што е облачно денес. Ми недостига сонцето и светлината. :sonce: Сепак, генерално, убаво се чувствувам, зашто шетнав малку на воздух. :) Затворениот простор многу ми пречи, ме гуши...
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 11 Фев 2016 14:20 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 27 Фев 2016 19:06 #255257

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Во моментов се чувствувам прилично вознемирено. Срцето силно ми чука. Очекувам многу важен телефонски повик. :)
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 11 Фев 2017 00:09 #255426

 • malecka
 • malecka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 15
 • Карма: 0
Edno prasanje barav da najdam vakva tema no ne mozev kade Moravia. Da poracam torta za rodenden od karton za dete vo gtadinka
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 21 Фев 2017 22:26 #255429

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Pisi na google ,garant ke najdesh
Inaku na temava :umorna:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 21 Фев 2017 22:29 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 29 Окт 2019 07:19 #255466

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Никако не можам да се привикнам на промената на саатот. Прв пат ми се случува ова. Ми се приспива во 9.30 навечер. Сабајле се будам во 6,00 најдоцна.
И од тоа веќе два дена бев со главоболки.
и синоќа со апченца заспав :chilpil:
Ваљда ќе се смени нешто од денес натака.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 29 Окт 2019 07:19 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.