Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Како се чувствувате денес ?

Ре: Како се чувствувате денес ? 25 Окт 2013 18:17 #245123

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
leskovacki :muahaha:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Majsi

Ре: Како се чувствувате денес ? 28 Окт 2013 05:47 #245150

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
mamurno :kez:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 06 Ное 2013 07:37 #245414

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Ih nesto ic ne mi se raboti denes... Edvaj cekam da dojde 16:30h.


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 10 Авг 2014 01:37 #251824

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Прекрасно!
Го прославивме 9от роденден на синко со забава на базен. Децата и гостите беа воодушевени.
Ја изморена од спремање и чекање гости, ама ова е сладок замор. Среќата и насмевката на лицето од синко ми го топат срцево!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна

Ре: Како се чувствувате денес ? 10 Авг 2014 16:31 #251835

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Прекрано, неделно, релаксирачки расположена по завршетокот на оние женски денови (овој пат нешто продолжено ми беше, за чудо...). :sonce: :fijuk:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 10 Авг 2014 16:33 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 26 Авг 2014 20:10 #252098

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Прекрасно. Свртувам нов лист и тоа што го почнувам ме прави среќна, задоволна и исполнета. :loveya: :fijuk:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 27 Авг 2014 10:09 #252101

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Vcera nekako se razbudiv cela napnata i takov mi bese denot. Jes da MM se potrudi da me opusti :roll:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 27 Авг 2014 10:54 #252104

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Gladno :glad:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 27 Авг 2014 12:10 #252110

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
a koga ti ne si bila gladna :P

nervozno :zid:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 27 Авг 2014 14:24 #252112

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
Opusteno na mini odmor, ama i malku nervozno.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 27 Авг 2014 15:28 #252114

 • None-bt
 • None-bt's Avatar
 • Offline
 • senior
 • crazy family :-)
 • Теми: 1428
 • Thank you received: 922
 • Карма: 7
Nenaspano :uaa: taka mi e koga odam na devojacki zabavi, legni si ko covek vo 22h :) , vozbudeno za bilskata svadba koja me ceka vikendov :pijani: i odmorot potoa :plaza:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 30 Авг 2014 11:58 #252136

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Rabotava e "пази Шарко апе" Не спиев убаво ноќеска, соништа. Капак на тоа од сабајле Јана се однесува како 5-годишно дете :grr:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Последна промена: 30 Авг 2014 12:00 by Cinnamon.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 31 Авг 2014 16:30 #252154

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Нервозно :pukam: Како може да има толку неодговорни луѓе кои не знаат да го вратат она што си им го дал?! Да моли човек за да си го земе своето... Што нема по светов и Македонијава наша... "ЛУЃЕ" :aham: Им даваш нешто за услуга, поминува време за кое знаеш дека требало да завршат со твојот предмет/алат и чекаш да се сетат да спомнат за враќање... Чекаш, надевајќи се дека ќе те побараат да ти го вратат позајменото... Ги сметаш за добри, совесни лица (лица од семејството, роднини се во прашање), лица од доверба... Чекаш, чекаш, чекаш... и те удира чекан од толку чекање. Наводно, не знаат дека си им дал/а такво нешто (од X причини) и не можат да го најдат дома... Ти доаѓа да ги отфрлиш и да не ги третираш повеќе како блиски роднини. Лажливци никакви! :lazgo:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 31 Авг 2014 16:37 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 09 Сеп 2014 08:55 #252334

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
:kiva: kaslam kako vol a ne sum bolna.
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 10 Сеп 2014 12:48 #252343

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
a jas pa nastinav kako srede zima da sme. kaslam, grlo me boli, kivam, sinusite me bolat u pm :(
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 10 Сеп 2014 13:12 #252346

 • Zaharija
 • Zaharija's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 369
 • Thank you received: 135
 • Карма: 18
Лошо
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 12 Сеп 2014 12:42 #252388

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
ova nema kraj so nastinkava. crknav.....
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 12 Сеп 2014 21:22 #252392

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Bolno :mdf:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 12 Сеп 2014 21:29 #252393

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Umorno, imav 2 napnati dena na rabota.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 10 Окт 2014 16:54 #252720

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Malku razocarano
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 12 Окт 2014 00:31 #252735

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Disgusting!!! Образованието ни цвета! Ми се гади од морони кои не знаат што прават!!! Покварени лица!!!
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 12 Окт 2014 00:32 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 13 Окт 2014 04:31 #252743

 • biljann
 • biljann's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Welcome to Bibkoland!
 • Теми: 857
 • Thank you received: 372
 • Карма: 28
поср*но
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 11 Ное 2014 13:49 #252946

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
pospano :zzz:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 08 Јан 2015 15:45 #253359

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Pa......podobro
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Како се чувствувате денес ? 09 Јан 2015 01:25 #253371

 • forumce
 • forumce's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 94
 • Карма: 0
Cel den nesto ginam,baram,naogam,taka da, malku shashnato se cuvstvuvam. :what:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.