Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Времето надвор....

Времето надвор.... 11 Сеп 2010 13:55 #50580

 • Vasidora
 • Vasidora's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1178
 • Thank you received: 400
 • Карма: 43
денес во Скопје е врнежливо, не многу ладно, но тажно, тмурно, а најавуваат дека ке биде вакво и утре
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 11 Сеп 2010 13:58 #50583

 • ZZ
 • ZZ's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Мамица без граница
 • Теми: 1249
 • Thank you received: 1256
 • Карма: 347
Васидора нам је већ вредна, отвара нове-старе теме..

И у Срему хладно, кишовито, тмурно..рано нам је стигла јесен..:(
Dorotea 2006.
Lazar 1996.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Vasidora

Ре: Времето надвор.... 11 Сеп 2010 13:59 #50584

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
I ovde vo Gr e tmurno , duva eden laden vetar pa duri vikaat ke vrne
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 11 Сеп 2010 17:03 #50611

 • jasmina 25
 • jasmina 25's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 802
 • Thank you received: 64
 • Карма: 7
i kaj nas vo kicevo do pred malku vrnese zaladi vremeto i sega e podobro......
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 11 Сеп 2010 18:35 #50639

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
 • Карма: 0
Облачно. Изгледа ќе врне.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 11 Сеп 2010 18:57 #50648

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Овде во Битола е грозно и врнежливо, а баш сакав децата денес да ги носам во парк на рингишпили:(
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 12 Сеп 2010 22:06 #51031

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
i denes e isto kako vcera , ladno , vrnezlivo , oblacno
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 14 Сеп 2010 05:57 #51640

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
 • Карма: 0
Ладно
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 15 Сеп 2010 13:23 #52116

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
soncevo i ne mnogu toplo:)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 18 Сеп 2010 12:07 #52974

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Pa vaka od prozor gledano ubavo, soncevo ma taman za setanac :)
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 18 Сеп 2010 15:22 #52997

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
soncevo i toplo
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 18 Сеп 2010 20:12 #53011

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
 • Карма: 0
Многу топло
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 18 Сеп 2010 21:03 #53027

 • Vasidora
 • Vasidora's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1178
 • Thank you received: 400
 • Карма: 43
.... циганско лето :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 20 Сеп 2010 02:17 #53428

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
Леле како дува :ohmy: Ова некако ми мириса на дожд :emm:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 20 Сеп 2010 02:25 #53431

 • Zlatna
 • Zlatna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1107
 • Thank you received: 360
 • Карма: 32
Кај мене не дува многу, ама си проврна малку.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 20 Сеп 2010 03:02 #53433

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
 • Карма: 0
Ветровито и врнежливо.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 20 Сеп 2010 03:03 #53434

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Duva, vrne i grmi.
trtlata na mamika
Последна промена: 20 Сеп 2010 03:05 by Majsi.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 20 Сеп 2010 03:28 #53438

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Dozd.........:(
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 20 Сеп 2010 23:21 #53693

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
vrne i grmi :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 21 Сеп 2010 02:18 #53721

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Ајде од среда викаат пак ќе затопли, не сакам ладно време :emm: !
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 21 Сеп 2010 11:21 #53768

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Насабајле и навечер е навистина свежо, преку ден, топло, многу променливо, измислено за настинки, да незнае како човек да се облече :unsure:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 27 Сеп 2010 12:02 #55543

 • EckaGj
 • EckaGj's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • ❤Се што се сака,се може!!!❤
 • Теми: 989
 • Thank you received: 93
 • Карма: 31
Ладно,облачно како зима :what:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 27 Сеп 2010 12:04 #55547

 • nelu
 • nelu's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 118
 • Thank you received: 4
 • Карма: 0
brrrrrr ladno
Последна промена: 27 Сеп 2010 12:04 by nelu.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 27 Сеп 2010 12:06 #55549

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Времето надвор, измислено за спиење, под јорганче. Ладно и тмурно
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Времето надвор.... 27 Сеп 2010 12:18 #55553

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Tmurno
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.