Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Eсенско кафуле :)

Eсенско кафуле :) 26 Окт 2019 12:34 #255456

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
По неколку години еве пак добредојде во есенското кафуле. Кој како ќе се појави нека се пријави :hello:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Eсенско кафуле :) 27 Окт 2019 12:19 #255457

 • хормонче
 • хормонче's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 1
 • Карма: 0
:hello: pp
The administrator has disabled public write access.

Eсенско кафуле :) 27 Окт 2019 14:15 #255458

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Si se snaslaaa :D
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 27 Окт 2019 14:16 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Eсенско кафуле :) 28 Окт 2019 14:24 #255461

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 956
 • Thank you received: 340
 • Карма: 7
Hello girls, sto ubavo sto ke si se druzime :jupi: :jupi: :jupi:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Eсенско кафуле :) 28 Окт 2019 17:57 #255462

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
:kiss:
Ete me i mene , nekoi raboti ne se zaboravale znaci ;)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Eсенско кафуле :) 28 Окт 2019 18:42 #255463

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Alal da ti e . ajde sea koj varese kafe? ili za nesto poslatko sme ?
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Eсенско кафуле :) 29 Окт 2019 08:03 #255469

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
расонување со кафица , само што сум заборавила слики да ставам :ua:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 29 Окт 2019 08:05 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Eсенско кафуле :) 29 Окт 2019 09:43 #255472

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
:hello: Eve sum i jas,pozdrav devojcinja ❤
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Dolphin

Eсенско кафуле :) 30 Окт 2019 07:36 #255481

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121

Добро утро женски .
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 30 Окт 2019 07:36 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Eсенско кафуле :) 04 Ное 2019 21:32 #255504

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26

Кој е за салеп , пред спиење добро доаѓа ммм
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Eсенско кафуле :) 13 Ное 2019 15:00 #255532

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Nikogas ne sum mozela da go pijam salepot. Ustvari sto e salep? Me mrzi da guglam :)
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Eсенско кафуле :) 15 Ное 2019 09:33 #255535

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
kako sho citav na net, toa e brasno od cvetovi od orhidei,. ama kaj nas ne znam od sho se pravi, bidejki tesko da nacekame takov vistinski.
se zgusnuva se vari slicno toplo cokolado .
ubavko e.

inaku konecno utrovo so kafence i pred komp. bez sabajlecki obvrski
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.