Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Што последно си купивте ?

Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 01:51 #2430

 • Mila87
 • Mila87's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 137
 • Thank you received: 23
 • Карма: 28
Ај да ја започнам нашата стара добра женска тема :)
Пред некој ден се жалев дека од што ме мрзи да одам во шопинг, веќе неколку месеца си купувам панталони :angry:
Ама денес ептен се изервирав т.е. смрзнав(бев со тиролка), и ми пукна филмот враќајки се од факултет се симнав на Рекорд и право во Макпримат, вторите панталони што ги пробав ми се погодија. :silly: :P
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 03:11 #2487

 • rainbow
 • rainbow's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 64
 • Thank you received: 1
 • Карма: 2
тиролка плетена со колан на половина.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 04:01 #2521

 • elena d
 • elena d's Avatar
 • Offline
 • new born
 • нестрпливо
 • Теми: 16
 • Карма: 0
Последно си купив Бебе магазин и шишенце заедно со него.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 14:06 #2748

 • lulu
 • lulu's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 34
 • Карма: 0
jas vcera si kupiv farmerki i nekolku maici na dolgi rakavi.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 18:28 #3057

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Јас за два три дена се спремам за голем шопинг:))
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 18:29 #3060

 • saligrem
 • saligrem's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 993
 • Thank you received: 87
 • Карма: 14
Cizmi si kupiv vcera
Ima tolku mnogu guzvi sto tesko moze nesto da se vidi
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 18:31 #3066

 • SandraА.
 • SandraА.'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • Whatever u give a woman, she will make it greater*
 • Теми: 500
 • Thank you received: 50
 • Карма: 3
Cizmicki za na sneg od Salomon.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 18:32 #3067

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
 • Карма: 9
samo sto si kupiv uloski
You make me happy
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 18:38 #3079

 • Aleksandra_Acka
 • Aleksandra_Acka's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Ацка
 • Теми: 16
 • Карма: 0
Чизми(штикли)со ниска штикла
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 19:25 #3185

 • Inicka_08
 • Inicka_08's Avatar
 • Offline
 • new born
 • srekna mamicka
 • Теми: 127
 • Thank you received: 2
 • Карма: 6
fustan - tirolka za na rabota
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 22 Дек 2009 22:18 #3418

 • Gordana Natovska
 • Gordana Natovska's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 56
 • Карма: 0
тиролка и кошулче
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 24 Дек 2009 16:10 #4782

 • Sneze
 • Sneze's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 315
 • Thank you received: 52
 • Карма: 4
Чорапчиња
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 24 Дек 2009 16:23 #4800

 • beti.liz
 • beti.liz's Avatar
lampioni,ukrasi,mirizlivi sveki,ikebana
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 24 Дек 2009 16:36 #4823

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
 • Карма: 9
si kupiv kujna hehe,kako sto vika mm ti stigna kujnata znaci samo moja e,i samo sto si ja uplativ,uste da se montira
You make me happy
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 24 Дек 2009 17:06 #4850

 • peperutce
 • peperutce's Avatar
 • Offline
 • new born
 • :)
 • Теми: 46
 • Карма: 0
Фустанче плетено мн ми е убаво :side:
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 24 Дек 2009 17:16 #4865

 • tanja_ohrid
 • tanja_ohrid's Avatar
 • Offline
 • new born
 • te cekame milo moe
 • Теми: 15
 • Карма: 4
jas vcera si kupiv hulahopki,prsluk i lampioni
<a href="lilypie.com/"><img src="lbdf.lilypie.com/vxLQp1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Pregnancy tickers" /></a>
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 30 Дек 2009 17:13 #8422

 • Sneze
 • Sneze's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 315
 • Thank you received: 52
 • Карма: 4
Чизми црни на висока штикла
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 30 Дек 2009 17:19 #8426

 • Koni
 • Koni's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 326
 • Thank you received: 102
 • Карма: 9
тексас сукња
M 2007 :srce:
MM 2010 :srce:
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 30 Дек 2009 17:23 #8432

 • PiPoLiNo
 • PiPoLiNo's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 571
 • Thank you received: 243
 • Карма: 10
masina za sadovi
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 30 Дек 2009 17:23 #8433

 • Vasidora
 • Vasidora's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1178
 • Thank you received: 400
 • Карма: 43
swarovski obetki, preubavi se
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 30 Дек 2009 17:25 #8437

 • SandraА.
 • SandraА.'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • Whatever u give a woman, she will make it greater*
 • Теми: 500
 • Thank you received: 50
 • Карма: 3
Denes ke mi bide glavnoto kupuvanje okolu spremanjeto za vo Berovo. Vcera imav neuspesen obid da si kupam cizmicki za na sneg, ama pa si kupiv trenerki Adidas, uste patiki mi ostanaa.
Последна промена: 30 Дек 2009 17:25 by SandraА..
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 30 Дек 2009 17:25 #8438

 • saligrem
 • saligrem's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 993
 • Thank you received: 87
 • Карма: 14
kozna jakna kratka i rakavici
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 30 Дек 2009 17:34 #8449

 • sandricka
 • sandricka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Најсреќна мама
 • Теми: 371
 • Thank you received: 135
 • Карма: 10
Лаковани салонки за на свадба
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 31 Дек 2009 02:02 #8657

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
3 bluzicki za Mila,somotni pantaloncinja,i tirolka
za mm kosula,za mene jakna,a za malovo da ne bide bez ic 2 sisencinja.Ke zaboravev i parfem za mene ARMANI MANIA.
Последна промена: 31 Дек 2009 02:04 by Tessi.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Што последно си купивте ? 31 Дек 2009 04:12 #8711

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
 • Карма: 9
I jas deneska na pominuvanje,neplanirano si kupiv edna kosulka koja ja imase na izlog
You make me happy
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.