Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Оправдано отсутни

Оправдано отсутни 15 Јул 2011 04:21 #144833

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Мислам дека имаше ваква тема, само не можам да ја најдам.

Темата се однесува на оправданите отсуства кои членовите ќе ги имаат во текот на годината.

Еве јас се пријавувам за крајот на август дека ќе бидам отсутна пошто ќе бидеме на одмор.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Оправдано отсутни 15 Јул 2011 06:02 #144841

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Jas mislev deka kje bidam otsutna momentalno, no ne izdrzhav :OK: I za vreme na mojot odmor sum so vas. :guskanje:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Оправдано отсутни 15 Јул 2011 06:34 #144846

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
:hahaha:
1.ЗА ВИКЕНДИ-дома нема шанси од Петра да се уклучи компјутер-таа одма седнува и ....
2. Од крајот на авгсут-почеток сптември- дури тогаш земав одмор..
:love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оправдано отсутни 15 Јул 2011 07:37 #144857

 • Goddess^
 • Goddess^'s Avatar
 • Offline
 • senior
 • Сакам женска луда фина, да биде како Лина... :)
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 1186
 • Карма: 21
Повремено отсутна, го тепам времето во Охрид :pijani:
Пристигна Божицата на 03.02.2011!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оправдано отсутни 16 Јул 2011 08:15 #144933

 • mamaAnita
 • mamaAnita's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 828
 • Thank you received: 572
 • Карма: 9
Од утре до 02 август, ќе уживам на море. Ако имаме интернет може ќе ви се приклучам :kiss:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оправдано отсутни 20 Јул 2011 07:26 #145310

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
од 24.07 - 10.08 :P
Но, доклоку бидам во можност ќе ве дружам малку :srce:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Оправдано отсутни 29 Јул 2011 14:35 #146383

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Од 05.08.-20.08. ќе имам гости (роднини) од Србија и не верувам дека ќе ми остане време за на интернет...но, ќе гледам да украдам малку и тогаш штом ми се укаже прилика :P До 5-ти август и од 20-31-ви август ќе бидам помалку активна, зашто во текот на месец август ќе настојувам да завршам поголем дел од обврските околу трудот, а и со гостите за честитање ќе се намали гужвата мислам, па ќе имам повеќе време да се посветам на форумчето :guskanje: :kiss:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Оправдано отсутни 15 Сеп 2011 04:14 #153813

 • lela
 • lela's Avatar
 • Offline
 • junior
 • BOG CE UVJEK SVAKOM DATI;SAMO TREBA VJEROVATI...
 • Теми: 549
 • Thank you received: 222
 • Карма: 12
Оd utre do 26.09 ke uzivame vo Svajcarija i Italija ,prvo podolgo patuvanje na sinceto moe :love:
i tako bi točkica, iz točkice naraste graškić, iz graškića oraščić, iz oraščića kruškica, iz kruškice dunjica, iz dunjice lubenica, a iz lubenice naša mala bebica :love:

...http://
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Frogy

Ре: Оправдано отсутни 28 Окт 2019 09:05 #255460

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Во оваа тема треба да се наредиме сите со ред. Отсутни од овде со години
:nono:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 28 Окт 2019 09:06 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Оправдано отсутни 31 Окт 2019 20:33 #255493

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Се приклучувам на реденката. Многу убаво време си поминувавме. Искрени, без кавги, опуштени.
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Најново на форумот

 • No posts to display.