Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Сакам да прашам ....?

Ре: Сакам да прашам ....? 29 Дек 2014 17:07 #253306

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2981
 • Thank you received: 1371
 • Карма: 60
Na lizgalisteto Boris Trajkovski dali moze da se iznajmat lizgalki? Kako se dvizat cenite za iznajmuvanje i karta za lizganje?
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Сакам да прашам ....? 30 Дек 2014 15:57 #253309

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Da, mislam deka se okolu 50 den iznajmuvanje. a za karta za lizganje nemam info
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Cinnamon

Ре: Сакам да прашам ....? 03 Јан 2015 11:00 #253330

 • Annabel Lee 2
 • Annabel Lee 2's Avatar
 • Offline
 • new born
 • ex Annabel Lee
 • Теми: 24
 • Thank you received: 3
 • Карма: 0
150 денаρи е еден час со изнајмени лизгалκи
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Cinnamon, Dolphin

Ре: Сакам да прашам ....? 31 Мар 2015 23:31 #253957

 • Дефектолог
 • Дефектолог's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 1
 • Карма: 0
Здраво! Видов дека сте барале дефектолог за мало детенце. Јас сум дефектолог и работам со мали деца. Доколку се уште Ви треба дефектолог, можете да ме исконтактирате. Имам искуство во работа со деца.
Поздрав,
Мануела.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Сакам да прашам ....? 09 Апр 2015 16:44 #254020

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Ja baram temata igracki i ne mozam da ja najdam pa eve tuka ke si prasam dali ja imate videno nekade ovaa igracka t.e kamion ja barame ovde kaj nas vo Kavadarci i Negotino go nema pa ako nekoja od vas go zabelezi vo Skopje ve molam da me izvestete na Hot Weels e i gi puka kolickite


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Сакам да прашам ....? 21 Апр 2015 16:11 #254098

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Девојки, скопјанки, дали знаете некој кој издава соби за преноќевање? Ми треба за 3-4 вечери, за овој викенд. Пожелно е да бидат некаде в центар (и секако да не е многу скапо). :) Ако знаете, пишете ми пп. Thanks :hug:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 21 Апр 2015 16:15 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Сакам да прашам ....? 22 Апр 2015 13:03 #254100

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Imas hosteli koi izdavaat sobi po eftini ceni
Eve ti link do booking - HOSTELI

Cenite se od 400 den nagore
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 22 Апр 2015 13:07 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна

Ре: Сакам да прашам ....? 22 Апр 2015 16:29 #254105

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Фала, Sister. Се снајдов. :) Ќе преспијам кај блиска роднина. :foryou:

П.С. Ако има некоја слободна за кафе-средба, нека ме побара. Во Скопје ќе бидам од петок до понеделник (вклучувајќи го и понеделник).
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Сакам да прашам ....? 29 Авг 2015 13:47 #254956

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Летово децава фино се научија наутро да го почнуваат денот со свежо овошје, јаткасти плодови, па после да појадуваат. Со почетокот на учебната година нема да има време целиот овој ритуал да го направиме пошто реално двајцата се спанковци, па сакам да им правам шејкови да ги испијат пред излегување од дома. Цедените сокови во Power juiser се добри, ама многу има чистење на апаратот по употребата, и губам драгоцено време на сабајле.

Затоа сакам да купам Nurtibullet од топшоп, па ме интерестираа ваши коментари за производот. Добри ли се шејковите, како се чисти апаратот? ...И вреди ли за парите?
Последна промена: 29 Авг 2015 14:03 by Marge.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Сакам да прашам ....? 29 Авг 2015 15:26 #254959

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2918
 • Thank you received: 1734
 • Карма: 100
Odma da odgovoram - vredi za site pari. Se cisti samo sadot vo koj se mati so voda ako nema vnatre nesto mrsno. Navistina e mnogu lesen i ednostaven za upotreba. Iako e malku poskap, stedi vreme i trud.
Последна промена: 29 Авг 2015 15:33 by Thatcher.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge

Ре: Сакам да прашам ....? 31 Авг 2015 11:01 #254960

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2918
 • Thank you received: 1734
 • Карма: 100
Lele sum napisala "mati". Mislev mele - ne da mele, lom prai :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge

Ре: Сакам да прашам ....? 26 Сеп 2015 12:58 #255046

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2918
 • Thank you received: 1734
 • Карма: 100
Dali nekoj znae vo kakva sostojba e sega Eurotel vo Struga? Znam deka edno vreme skros go zapustija, pa posle se privatiziraa apartmani/sobi. Nesto se podrenovira, ama dali nekoj ima podetalni informacii kako e sega?
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.