Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Која мисла ви се „врти„ низ главата моментално?

Ре: Која мисла ви се „врти„ низ главата моментално? 07 Ное 2014 16:22 #252905

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Никогаш досега син ми не посакал да има брат или сестра и вчера како гром од ведро небо ми беше кога ме праша зошто од цело одделение само тој е сам (мада има уште неколку деца кои се единци). И почна да ме распрашува дали и кога ќе има брат или сестра, оти му било досадно да е дома сам, сите си имале друштво.
Па како тоа да спиел сам во својата соба.
не го поколеба ни кога му реков дека бебињата плачат и ќе го буди навечер :D
значи време е за бебе :muahaha:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Која мисла ви се „врти„ низ главата моментално? 07 Ное 2014 19:41 #252909

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
Kaj nas toa baranje e dolgo vreme veke. I toa sega mnogu seriozno kazuva - sakam da imam sestra. Toa taka zalno go kazuva ...
Jas i go vrtam muabetot na sala, ama ne prifaka. I mene mi e tesko koga razmisluvam za taa rabota. Sto posle nasata smrt? Mnogu e tesko da si sam na svetot, bez najbliski. Sto e tuka e. Neka se zdravi i zivi i neka imaat sreka ponataka samo.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Која мисла ви се „врти„ низ главата моментално? 08 Ное 2014 01:11 #252912

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Kako li mozam tolku mnogu da jadam :glad:
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Која мисла ви се „врти„ низ главата моментално? 11 Ное 2014 05:27 #252945

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
mama wrote:
Kako li mozam tolku mnogu da jadam :glad:
леле истото го мислам и јас :kolace:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Која мисла ви се „врти„ низ главата моментално? 24 Мар 2015 18:44 #253914

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Кога имаш самодоверба, мотивација, желба, цели, план, љубов, поддршка и искрени, вистински пријатели, имаш сè. When you have confidence, motivation, wish, goals, plan, love, support and honest, real friends, you have everything. :)
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 24 Мар 2015 18:46 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Која мисла ви се „врти„ низ главата моментално? 24 Мар 2015 18:53 #253915

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Уште колку време ќе одложувам за :strk: ? Дали постои некој што не може да се одлучи да има бебе и што одлага колку мене? Не верувам. :)
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 24 Мар 2015 18:54 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Која мисла ви се „врти„ низ главата моментално? 06 Ное 2015 13:18 #255168

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
KOlku mi e krivo sto edna godina ne sum se vklucila na forumot :(
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Која мисла ви се „врти„ низ главата моментално? 25 Јан 2016 18:17 #255213

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
На работа ми недостигаат оние денови пред пет години и местото каде ги поминавме најубавите мигови
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.