Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Што би ве израдувало во моментов?

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 03 Окт 2013 13:41 #244493

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Da mi pomine stomacniov virus :( :trt:


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 03 Окт 2013 15:32 #244497

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
nekoj extra prihod da mi legne na transakciska
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 04 Окт 2013 05:04 #244525

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
nesto da me zgree :brr:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 04 Окт 2013 05:06 #244527

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Big Sister wrote:
nesto da me zgree :brr:

Dojdi kaj mene pucketaat drvcata...milina :chilpil:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 04 Окт 2013 17:44 #244541

 • Zlatna
 • Zlatna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1107
 • Thank you received: 360
 • Карма: 32
Да можам да си ги видам стапалата без да се наведнам :tupco: :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 05 Окт 2013 09:56 #244546

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Некој цела куќа да ми ја среди, се да ми испегла а јас да спијам и да шетам :kez:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 11 Ное 2013 03:47 #245545

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Da mi ja iscisti nekoj kukata. Ne sammo sto ke me izraduva tuku presrekna ke bidam cel mesec
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 11 Ное 2013 04:44 #245548

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Да објават резултати упте од 2 предмети од колоквиумите.

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 11 Ное 2013 05:22 #245549

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
Топла бела чоколада и шопинг во Солун :aham:

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 11 Ное 2013 05:44 #245552

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Godisen odmor :chilpil:


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 11 Ное 2013 06:10 #245554

 • Zoja
 • Zoja's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1383
 • Thank you received: 676
 • Карма: 8
Да ме собере во некои од фармерките што ги имам, треба да излегувам, а не сум купила труднички :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 06 Мај 2014 09:32 #250561

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
edna gooolema porcija sladoled , nema da najdam zamerka za vkusovi , samo nekoj da donese
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 07 Мај 2014 02:34 #250575

 • Maja
 • Maja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 630
 • Thank you received: 136
 • Карма: 6
Ладно нес кафе некоја голема чаша. Уфф... :da:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 07 Мај 2014 03:11 #250578

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
голема чоколадна торта само за мене :kez: :kez:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: biljann

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 08 Мај 2014 08:02 #250612

 • biljann
 • biljann's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Welcome to Bibkoland!
 • Теми: 857
 • Thank you received: 372
 • Карма: 28
лошо да не ти падне Ане :P
мене би ме израдувало и едно парче ама подебелко
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 08 Мај 2014 08:18 #250615

 • Maja
 • Maja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 630
 • Thank you received: 136
 • Карма: 6
Да дојде сега некој и да ми рече влези во Апче и јади слатки и пиј боза колку сакаш и што сакаш :glad: :jeee: (на килажа да не ми се познае нормално) :nanana:
Се прашувам колку слатки можам да изедам и колку литри боза колку ќе испијам :glad: :kolace:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Tessi

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 08 Мај 2014 08:48 #250616

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
lele lapacki edni :)
mene i sendvic od 7 bi me izraduval ... eheee :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Cinnamon

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 08 Мај 2014 09:59 #250618

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Udrivte na jadenje vie :)

Mene bi me izraduvalo da prestane da vrne i da se naoblacuva!


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 09 Мај 2014 03:42 #250631

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Isto i mene....da prestanat dozdovi i da zapuka sonce :sonce: :prolet:
trtlata na mamika
Последна промена: 09 Мај 2014 03:42 by Majsi.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 09 Мај 2014 04:41 #250636

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Mene me deprimira veke dozdov i ladnovo... sakam vistinska prolet
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 09 Мај 2014 04:45 #250637

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
da zamizam i koga ke otvoram oci da sum 10kg poslaba :roll:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 09 Мај 2014 05:28 #250638

 • Maja
 • Maja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 630
 • Thank you received: 136
 • Карма: 6
Да речат „се одложува скопскиот маратон“ :nanana:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 14 Мај 2014 09:46 #250749

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
7ca na loto (ako igram moze i ke mi padne)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 15 Мај 2014 06:16 #250767

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Dolphin wrote:
da zamizam i koga ke otvoram oci da sum 10kg poslaba :roll:
Bravo Dolphin i mene ova bi me izraduvalo najmnogu


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 15 Мај 2014 14:47 #250773

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Mami Anje wrote:
Dolphin wrote:
da zamizam i koga ke otvoram oci da sum 10kg poslaba :roll:
Bravo Dolphin i mene ova bi me izraduvalo najmnogu
Eh jas i so -5 bi se zadovolila :pijani:
Inaku momentalno bi me izraduvalo ako nekoj mi kaze deka e petok a ne cetvrtok i utre moze da spijam kolku sakam
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.