Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Што би ве израдувало во моментов?

Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 16:50 #103211

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Една пастрмајлија штипска од кај Нецко :P
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 16:58 #103213

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
prosetka na Vodno na primer :OK:

a tamu gore moze i na Ane predlogov :muahaha:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 19 Јан 2011 16:59 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 18:57 #103228

 • kukulicka
 • kukulicka's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Love Luka :*
 • Теми: 643
 • Thank you received: 149
 • Карма: 11
Guskanjeeeeeeeeeeeeeeeeee na mama, tato i Luka :love: :love: :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 20:12 #103239

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Nekolku casi nesto gazirano na eks :skok:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 20:16 #103240

 • EckaGj
 • EckaGj's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • ❤Се што се сака,се може!!!❤
 • Теми: 989
 • Thank you received: 93
 • Карма: 31
Една ружа
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 21:05 #103269

 • Strumfetka
 • Strumfetka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • t.nade
 • Теми: 468
 • Thank you received: 52
 • Карма: 6
EckaGj wrote:
Една ружа
може може се сложувам со Ecka Gj
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 21:09 #103271

 • Mimi Petreska
 • Mimi Petreska's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Hronicno Nenaspana! :))
 • Теми: 104
 • Thank you received: 27
 • Карма: 11
Karta za Makedonija, ili vo krajnost da najdam rabota za da ne mislam na Makedonija!
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Adelle

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 21:09 #103272

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Nekoja samovila so volsebno stapce da mi spremi se za utre da ne se macam jas :sram2:

I mm da stane od kaucot i da fati nesto da sraboti inaki :pukam: :kamsik: :mdf:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
Последна промена: 19 Јан 2011 21:10 by Elka. Причина: dodavanje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 22:41 #103313

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
Да ми каже некој Те сакам :love:

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 19 Јан 2011 23:28 #103338

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
7-ца на Лото :hahaha: :hahaha:

Некој да е фин и добар и да ми го среди нередов во кујна :grr:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 02:07 #103383

 • Zvezdicka
 • Zvezdicka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • bow down you mortals ... She is here....
 • Теми: 1190
 • Thank you received: 616
 • Карма: 34
hmm nesto vkusno za papanje... ako na primer.. edna pizza (skopska od Thomas) i eden litar cokoladno mleko... lele peten sum u jadenjeto :)

e da i mnogu bi me izraduvalo da e denes petok :).. ama ne e :(
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 02:13 #103385

 • vodolija
 • vodolija's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1121
 • Thank you received: 809
 • Карма: 22
цел ден за мене во велнес центар :da:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 02:13 #103386

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Андреј да заспие порано:)
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 03:11 #103414

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Ќе се израдувам ако ми се спушти високата температура што ми го вари мозокот веќе 4 дена :(
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 03:40 #103429

 • nate76
 • nate76's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1249
 • Thank you received: 351
 • Карма: 15
Da mi kaze majka mi deka i e namalen pritisokot zasto dusicka od vcera navamu se bori so toj visok pritisok :(
Последна промена: 20 Јан 2011 03:40 by nate76.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 03:52 #103443

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Edna masaza pred spienje od glava do petici :da:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 05:25 #103565

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Би ме израдувало да ми дадат еден месец одмор..ама платен :zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 05:31 #103571

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
MonaLisa wrote:
Edna masaza pred spienje od glava do petici :da:

Toooooooo i mene epten bi me izraduvala sega momentalno edna masaza :skok:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 13:08 #103650

 • kalina
 • kalina's Avatar
 • Offline
 • junior
 • kalina
 • Теми: 559
 • Thank you received: 179
 • Карма: 8
Edno 7 dena negde na alpite vo nekoj luksuzen hotel so bazeni.
A moze i edna 7 na loto.:jupi:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 13:33 #103656

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Викенд со мм, било каде сами :)
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 15:07 #103695

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Dobra samovila, da mi go sredi doma haosot :P
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 15:10 #103696

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Цел ден во некој спа центар :cica:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 16:00 #103732

 • Zaharija
 • Zaharija's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 369
 • Thank you received: 135
 • Карма: 18
Една АФЖ средба :pijani:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 16:07 #103737

 • Roma
 • Roma's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Ex jema
 • Теми: 314
 • Thank you received: 148
 • Карма: 14
Една масажа
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што би ве израдувало во моментов? 20 Јан 2011 16:12 #103740

 • Zlatna
 • Zlatna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1107
 • Thank you received: 360
 • Карма: 32
Еден телефонски повик :zelen:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.