Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Кинески хороскоп

Кинески хороскоп 25 Јул 2014 21:47 #251532

  • Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Offline
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7910
  • Thank you received: 5649
  • Карма: 121
Кинески хороскоп

Овде можете подетално да дознаете за карактеристиките на вашиот знак
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.