Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Одвикнување од пелени

Ре: Одвикнување од пелени 30 Јул 2014 13:27 #251601

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 956
 • Thank you received: 340
 • Карма: 7
Kaj nas isto kako kaj Cinnamon, nit sme stanuvale, nit nisto, ja trgnavme i tolku bese. Imase dve tri greski sekako, ama imav zastita za dusekot i mnogu ubavo pominavme
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одвикнување од пелени 05 Мар 2015 16:52 #253804

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
Имам исκуство со ќеρκата ама паκ се чудам κаκо да пρистапам со ова одвиκнување на син ми :poimnemam: Му објаснувам, ρазбиρа ама несаκа, обожава да се измочκа на паρеκ иаκо ноκшиρот му го носам пρед него :P. Сега си виκам ајдеиде пρолет па полесно ќе биде κога ќе се стопли.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одвикнување од пелени 05 Мар 2015 16:56 #253805

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Toj kako sin mi. ke kazese ednas tri pati ke se izmockase vo gaki :D
aj ke bide . koe dete cel zivot nosi peleni...?
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одвикнување од пелени 05 Мар 2015 17:32 #253808

 • Maja
 • Maja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 630
 • Thank you received: 136
 • Карма: 6
Ние седнуваме на шоља ама се мочкаме на паркет :aaa: кажуваме кога ќе завршиме работа, дури сам легнува и чека да му сменам пелена :smee1: Неможе да се трпи :X Едвај чекам лето да ги тргнеме пелените :crknav:

Пред некој ден гледав на Дормео некоја прекривка водонепропусна а сепак дише...Се мислам да земам, ќе ни треба :unsure:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.