Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Напредување во тeжина и висина ( 1-3 годинки)

Ре: Напредување во тeжина и висина ( 1-3 годинки) 28 Ное 2013 09:21 #246372

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
На 18 месеци (без 3 дена) Буце тежи 11500, висина не знам
The administrator has disabled public write access.

Ре: Напредување во тeжина и висина ( 1-3 годинки) 11 Дек 2013 07:06 #247293

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
НИе на 19 и пол месеци сме 13кг и 400 грама а висина не сме мереле


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Напредување во тeжина и висина ( 1-3 годинки) 16 Дек 2013 06:58 #247416

 • mesecinka
 • mesecinka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 22
 • Thank you received: 3
 • Карма: 0
Na 2 godinki i 2 meseci e 95 cm visoka a 16 kg teska.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Напредување во тeжина и висина ( 1-3 годинки) 17 Дек 2013 07:18 #247458

 • izabella
 • izabella's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Pink up your day!
 • Теми: 736
 • Thank you received: 196
 • Карма: 0
Na 19 meseci ( bez 8 dena :) ) sinko e tezok 13kg i visok 86cm


The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible !
The administrator has disabled public write access.

Ре: Напредување во тeжина и висина ( 1-3 годинки) 15 Јан 2014 05:00 #247934

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
Буцето мое е малку нискичко (нема на кого да расте :hahaha: )

19,5 месеци
тежина: 12 кг и 600 гр
висина 84 цм :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Напредување во тeжина и висина ( 1-3 годинки) 20 Авг 2014 16:05 #252035

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
На 2 години и 2 месеци тежина: 13кг и 500гр.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.