Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Проодување

Проодување 10 Дек 2014 13:49 #253174

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Да си се пофалиме, пред 4 дена се пушти Никола...сега неможе сам на себе да си се изначуди нон стоп стои и со ногата удира по подот. :kez:

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: forumce

Ре: Проодување 11 Дек 2014 16:27 #253225

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Cestito!

Sin mi proode tocno na godinata. Prethodniot den mu proslavivme prv rodenden, sledniot den se pusti da odi. ama pagase baegi na pocetokot :D
a posle odenjeto pocna da lazi.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama*D*

Најново на форумот

 • No posts to display.