Добродојде, гостин
Корисничко име Лозинка: Запомни ме

Мобилни телефони
(1 посетител/и) (1) Гостин
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ТЕМА: Мобилни телефони

Ре: Мобилни телефони 21 Дек 2012 10:37 #226832

 • Cize
 • Присутен
 • teenager
 • Mama_i_Martin undercover
 • Теми: 773
Samsung Galaxy SIII е совршенство од телефон. За 5 мин што го држев во рака се заљубив, а не сум некој техно фрик. Изглед, дисплеј, последен андроид, звук, камера (од 11 км од авион извадивме неверојатни слики), ХД видео снимавме, и тоа свирка во кафич, топ. Скап е ама ќе биде мој. Само мм ме зафркна, ми купи на поклон Sony Xperia P, ама ич не ми се допадна, морав да го натерам да го врати. Лош сооднос на страните на дисплејот има, и иако дијагоналата е голема, иконите се многу мали. Плус црвен Сега чекам малце да се смири атмосферата околу тоа, па да си го земам одбраникот...
Само Samsung Galaxy SIII е многу скап, мини-то е поефтин, ама камерата не му е толку добра (иако сигурна сум дека не е толку лоша ).
Sony Xperia Tipo го една колешка моја, и многу се фали.
Последна промена: 21 Дек 2012 10:38 Од Cize.
Следниве корисници изразија благодарност: Majsi

Ре: Мобилни телефони 21 Дек 2012 10:44 #226835

 • Annabel Lee
 • Вози мотор
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3879
Да Мајси, андроиди се...Е сега уште нешто, ако телефонот го користиш како апарат, не се надевај на добри слики од овој мојот зашто камерчето му е 3 мегапиксели....Сакам да кажам дека јас си го лапнав за 0 денари, и многу солиден телефон е за ич пари.

Е сега,ако си спремна да платиш од Soni Xperia има уште појаки телефончиња со подобри камери...Јас да бирам, пак би земала Сони, само со појака камера...
Последна промена: 21 Дек 2012 10:45 Од Annabel Lee.
Следниве корисници изразија благодарност: Majsi

Ре: Мобилни телефони 21 Дек 2012 12:57 #226871

 • Glasna*
 • Вози мотор
 • new born
 • Теми: 94
Majsi,eve i jas ke se nadovrzam na Cize postot za S3..na telefonot mu nema zamena. ..perfekcija e vo sekoja smisla na zborot...ke se zaljubish vo negovata sposobnost...eve jas skoro godina dena go imam samo shto izleze i dosega mi nema zgresheno taka da moja preporaka ti e S3... iako e poskap telefon za razlika od drugite ama veruvaj merakot nema taka lesno da ti pomine so ovoj mobilen
Следниве корисници изразија благодарност: Majsi

Ре: Мобилни телефони 21 Дек 2012 16:49 #226943

 • Adelle
 • Вози мотор
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1224
Samsung Galaxy SIII е стварно совршенство! Го имам од првиот ден кога го добија во Словенија, прекрасен е и секој ден се подобар Доволно голем екран но не и преголем (за мој вкус), добра камера, све тоа што наброја Цизе и мора да додадам дека има неверојатно издржлива батерија Играм, зборувам, пишувам СМСи, нон стоп сум на него и навечер кога го ставам да се полни има уште сигурно 40-50 проценти батерија. Јас се заљубив во него и мислам дека наредниве неколку години нема да сменам телефон Вреди секое евро што го дадов за него.
Следниве корисници изразија благодарност: Majsi

Ре: Мобилни телефони 24 Дек 2012 22:46 #227238

 • Majsi
 • Вози мотор
 • Администратор
 • Теми: 5118
Fala vi devojcinja.....se mislam izmegu samsungot galaksi trojkata i HTC windows 8X.
Utre ke odlucam, ka vidam za koj ke se resam i dvata mi se svigaat
trtlata na mamika

Ре: Мобилни телефони 02 Апр 2013 23:22 #236238

 • Big Sister
 • Вози мотор
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7257
aj help
od samsung s3570 telefon da se preflrat kontaktite na alcatel OT991 - android telefon.
probano e so blutut, na sd kartickata se pojavuva samo eden kontakt, a pokazuva deka gi prefrla site.
ima opcija za sinhorniziranje, no ne moze nikako da se aktivira, non stop dava greska nekoja i deka e necelosen profiot za sinhroniziranje... a mislam deka na toj nacin ke moze da se prefrlat kontaktite na mejl i da se prezemat potoa vo android tel.
ili gresam?
ustvari bilo kakva pomos e dobredojdena.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„
Никола

Ре: Мобилни телефони 22 Окт 2013 09:57 #245014

 • Tessi
 • Вози мотор
 • Moдератор
 • Avanturistka
 • Теми: 1646
Aj malce help sto da odberam Iphone 5 ili Samsung Galaxy S4 ?

Ре: Мобилни телефони 22 Окт 2013 10:35 #245015

 • Frogy
 • Вози мотор
 • senior
 • Full Time Mother
 • Теми: 1581
Samsung Galaxy S4 дефинитивно
Сликата е сокриена за гости, најави се за да ја видиш.

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има....
Следниве корисници изразија благодарност: Tessi, Glasna*

Ре: Мобилни телефони 24 Окт 2013 08:26 #245044

 • anusska
 • Вози мотор
 • senior
 • Теми: 1155
Јас гласам за iPhone
*** девојката 09.01.2002 ***
*** идната дама 20.02.2006 ***
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Модератори: Molly
Страницата беше креирана за: 2.56 секунди
Банер
Банер

Приватни пораки

You are not logged in.