Добродојде, гостин
Корисничко име Лозинка: Запомни ме

Каде да купам....?
(1 посетител/и) (1) Гостин

ТЕМА: Каде да купам....?

Ре: Каде да купам....? 05 Фев 2013 09:56 #231511

 • kalinche70
 • Вози мотор
 • junior
 • Теми: 581
moze i 100 (za pomeni mi trebaat) kazi samo kade ima
Na svetot nema neubavi zeni. Postojat samo zeni koi neznaat deka so malku trud mozat da stanat ubavi! -Dior

Ре: Каде да купам....? 05 Фев 2013 16:43 #231592

 • MamaMaja
 • Вози мотор
 • teenager
 • Just one happy mum
 • Теми: 915
kalinche70 напиша:
moze i 100 (za pomeni mi trebaat) kazi samo kade ima


Eve tuka:
www.ferprom.com.mk/
Сонцето 28.05.1993
Месечината 06.08.1997
Ѕвездичката 28.11.2007
Следниве корисници изразија благодарност: Koni

Ре: Каде да купам....? 08 Фев 2013 16:40 #232018

 • Koni
 • Вози мотор
 • toddler
 • Теми: 313
Pantaloni za skijanje? Za vozrasni Porano imase edna prodavnica vo avtokomanda za skijacka oprema so prifatlivi ceni, ama neznam dali uste postoi a sigurno ima I drugi takvi, ama jas vreme za setanje mnogu I nemam.
M 2007
MM 2010

Ре: Каде да купам....? 09 Фев 2013 23:31 #232108

 • cinderella
 • Вози мотор
 • new born
 • Теми: 19
Каде на најдам шприц за торта , убав , квалитетен ?

Ре: Каде да купам....? 11 Фев 2013 08:18 #232200

 • cinderella
 • Вози мотор
 • new born
 • Теми: 19
Никој не знае ?
cinderella напиша:
Каде на најдам шприц за торта , убав , квалитетен ?

Ре: Каде да купам....? 13 Фев 2013 19:09 #232482

 • Mama Ane
 • Вози мотор
 • Супер модератор
 • Теми: 4952
Синдерела провери во Конкорд (мислам така дека се викаше) во уличките спроти Апче, позади Акрон. Држат такви производи и би требало да има, или во Меркур провери
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006

Ре: Каде да купам....? 13 Фев 2013 20:40 #232492

 • Sunshine*
 • Вози мотор
 • toddler
 • Теми: 288
Kade da kupam kujnska daska za seckanje ama staklena?

Ре: Каде да купам....? 13 Фев 2013 22:08 #232501

 • MamaMaja
 • Вози мотор
 • teenager
 • Just one happy mum
 • Теми: 915
Sunshine* напиша:
Kade da kupam kujnska daska za seckanje ama staklena?


Sto ke ti e staklena, mnogu se grebe stakloto...
Ne sum videla nikogas, ama lesno e da sredis toa, otidi na staklar, sega moze se da se napravi.
Сонцето 28.05.1993
Месечината 06.08.1997
Ѕвездичката 28.11.2007
Следниве корисници изразија благодарност: Sunshine*

Ре: Каде да купам....? 14 Фев 2013 07:26 #232509

 • Mama Ane
 • Вози мотор
 • Супер модератор
 • Теми: 4952
Кажете каде можам да купам онакви патики што светкаат кога ќе згазиш? Ми требаат за специјален дечко
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006

Ре: Каде да купам....? 14 Фев 2013 08:07 #232517

 • MamaMaja
 • Вози мотор
 • teenager
 • Just one happy mum
 • Теми: 915
Mama Ane напиша:
Кажете каде можам да купам онакви патики што светкаат кога ќе згазиш? Ми требаат за специјален дечко


U Office, imaat razni tipovi, cenata prava sitnica 2.600.
Nie gi zemavme nasite na nekoj popust, ama sum zadovolna od niv,
Max uste si gi nosi, cela zima.

Ne se vakvi, ama toj e principot

Сликата е сокриена за гости, најави се за да ја видиш.
Сонцето 28.05.1993
Месечината 06.08.1997
Ѕвездичката 28.11.2007
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane

Ре: Каде да купам....? 14 Фев 2013 10:10 #232538

 • Mamita
 • Вози мотор
 • junior
 • Теми: 510
Sunshine* напиша:
Kade da kupam kujnska daska za seckanje ama staklena?


Пред неколку години купив ваква стаклена од Базаро, ама искрено многу е тешка, па и не ја користам баш многу.
Следниве корисници изразија благодарност: Sunshine*

Ре: Каде да купам....? 19 Фев 2013 11:01 #233005

 • Миња
 • Вози мотор
 • toddler
 • monabombona
 • Теми: 359
Не знам дали може и доколку може дали знаете каде да ги купам самолепливите додатоци или цела книга по Запознавање со околината за прво одделение, затоа што ми рекоа дека само преку училиште ги делеле? Ќерка ми ги загубила лепенките, и сега плачеме по дома.
* Шмизлата 05.01.2007
* Шармерот 06.02.2013
If evolution really works, how come moms have only two hands

Ре: Каде да купам....? 19 Фев 2013 11:18 #233011

 • Frenky
 • Вози мотор
 • Васе Султанa
 • Теми: 4096
knigata mozesh slobodno da si ja kupish vo prosvetno delo, treba samo da znaesh od koj avtor e. ako ja nemaat tamu, kje te prepratat vo knizarata do niv, na samiot kjosh vo tunelcheto (gradski zid, karshi beko).
Следниве корисници изразија благодарност: Миња

Ре: Каде да купам....? 19 Фев 2013 23:44 #233057

 • Mama Sani
 • Вози мотор
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
Mama Ane напиша:
Кажете каде можам да купам онакви патики што светкаат кога ќе згазиш? Ми требаат за специјален дечко


Има во Geox, сега се на 50%, цените се движат од 2500-2900 зависно од големината.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane

Ре: Каде да купам....? 23 Фев 2013 19:20 #233438

 • gunnergirl
 • Вози мотор
 • new born
 • Теми: 162
ZA dve nedeli sum na krstevka kaj kumceto.Pa sakav da prasam kade po prodavnicive za deca seuste ima ubav izbor za zimska obleka?
Модератори: bubamara, mamicka, Molly
Страницата беше креирана за: 1.38 секунди
Банер

Приватни пораки

You are not logged in.